© 2017 created with webwavecms.com

1. ZDOBYWAJ WIEDZĘ

Na naszych kursach zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci spełniać się w ulubionym zawodzie lub hobby i którą wykorzystasz do wsparcia swojej kreatywności. Poznasz wszystkie zasady i teorie obowiązujące w danej dziedzinie. Posiądziesz umiejętności wykonywania konkretnego fachu.

2. WYKORZYSTAJ ZDOBYTE UMIEJĘTNOŚCI

Przygotujemy Cię do samodzielnego wykonania podjętych zadań. Dzięki przekazanej przez nas wiedzy, będziesz mógł w pełni wykorzystać swój potencjał.

3. UWOLNIJ KREATYWNOŚĆ I PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE

Udział w naszych kursach pozwoli Ci kreować własną rzeczywistość. Nabycie praktycznych

umiejętności zwiększy Twoją

konkurencyjność na rynku pracy lub ułatwi podjęcie decyzji o rozpoczęciu pracy we własnej firmie.

ProZone-edukacja

szkolenia i kursy

ProZone jest placówką szkoleniową, zajmującą się organizacją profesjonalnych kursów i szkoleń.

Widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.06/00100/2019

Naszym klientom oferujemy:

• kurs projektowania wnętrz

• kurs  obsługi oprogramowania sketchup i v-ray

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która swoją wiedzę przekazuje w sposób przystępny i dostosowany do naszych klientów. Nasi wykładowcy to architekci i projektanci z wieloletnim doświadczeniem na co dzień pracujący w pracowniach projektowych.

Kursy i szkolenia prowadzone są w systemie stacjonarnym w trybie tygodniowym lub weekendowym, w grupach 6 osobowych.

Organizujemy również zajęcia indywidualne.