ProZone jest placówką szkoleniową, zajmującą się organizacją profesjonalnych kursów i szkoleń.

Naszym klientom oferujemy:

• kurs projektowania wnętrz

• kurs architektury krajobrazu

• kurs projektowania mebli i sztuki użytkowej

• kurs florystyczny

• szkolenie z obsługi oprogramowania sketchup i v-ray

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która swoją wiedzę przekazuje w sposób przystępny i dostosowany do naszych klientów. Nasi wykładowcy to architekci i projektanci z wieloletnim doświadczeniem na co dzień pracujący w pracowniach projektowych.

Kursy i szkolenia prowadzone są w systemie stacjonarnym w trybie tygodniowym lub weekendowym, w grupach 15 osobowych.

Organizujemy również zajęcia indywidualne.

szkolenia i kursy

ProZone-edukacja

1. ZDOBYWAJ WIEDZĘ

Na naszych kursach i szkoleniach zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci spełniać się w ulubionym zawodzie lub hobby i którą wykorzystasz do wsparcia swojej kreatywności. Poznasz wszystkie zasady i teorie obowiązujące w danej dziedzinie. Posiądziesz umiejętności wykonywania konkretnego fachu.

2. WYKORZYSTAJ ZDOBYTE UMIEJĘTNOŚCI

Przygotujemy Cię do samodzielnego wykonania podjętych zadań. Dzięki wielu przekazanych przez nas poradom, będziesz mógł w pełni wykorzystać swój potencjał.

3. UWOLNIJ KREATYWNOŚĆ I PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE

Udział w naszych kursach i szkoleniach pozwoli Ci kreować własną rzeczywistość. Nabycie praktycznych

umiejętności zwiększy Twoją

konkurencyjność na rynku pracy lub ułatwi podjęcie decyzji o rozpoczęciu pracy we własnej firmie.